Dowiedz się co u nas nowego
Żyjemy tym co robimy, zarówno w firmie jak i poza nią.
Jesteśmy ciągle aktywni i promujemy taki styl życia.

Aktualności

#ZOSTANWDOMU

20.03.2020

Drogi Kliencie,

                Na pewno masz pewne obawy, pytania, czy wątpliwości związane z zamówieniami i funkcjonowaniem naszej firmy. Obecna sytuacja jest zupełnie nowa zarówno dla Ciebie jak i dla nas, dlatego musimy zmierzyć  się z nią razem.

                Chcemy zapewnić Cię, że na pierwszym miejscu stawiamy zawsze bezpieczeństwo, dlatego podjęliśmy szereg działań, które pomogą je zapewnić. Część naszej załogi pracuje zdalnie, tak aby ograniczyć do minimum kontakty osobiste. Pracę w firmie zaczynamy od pomiaru temperatury ciała, dezynfekcji rąk oraz miejsca pracy. Dopiero po tych czynnościach możemy zabrać się za codzienne obowiązki. Nasi handlowcy nie spotykają się z klientami, a nasz zespół w biurze nie kontaktuje się z osobami z zewnątrz. Niemniej jednak jesteśmy, pracujemy i zapewniamy Ci kontakt telefoniczny oraz mailowy. W chwili obecnej mamy wystarczającą ilość towaru, ale prosimy robić zakupy z rozsądkiem, tak aby wystarczyło dla wszystkich. Nie musisz się niepotrzebnie martwić, mamy wszystko pod kontrolą!

                Nikt nie wie kiedy skończy się epidemia. My jednak wiemy, że po każdej burzy wychodzi słońce, dlatego w oczekiwaniu na te promienie #ZOSTANWDOMU a my dostarczymy Ci bezpiecznie zamówienia.