Dowiedz się co u nas nowego
Żyjemy tym co robimy, zarówno w firmie jak i poza nią.
Jesteśmy ciągle aktywni i promujemy taki styl życia.

Uwaga: Konkurs! :)

10.09.2019


Konkurs dla Instalatorów oraz hurtowni/sklepów instalacyjnych.

ZADANIE :)
Ułóż jak najwięcej wyrazów z liter obecnych w nazwie VESBO POLAND. Litery mogą się powtarzać, ale wyrazy muszą mieć znaczenie w języku polskim.
 
Swoją odpowiedź wyślij nam poprzez wiadomość na naszym FB: https://www.facebook.com/VesboPoland w terminie do 25.09.2019 r. W treści wiadomości wpisz nagrodę jaką chcesz otrzymać: piłka do siatkówki Mikasa lub Miś Instalator Vesbuś.

Warunek konieczny udziału w konkursie! - polubienie lub "już lubienie" naszej strony na FB.

Nagrody czekają na pierwsze 10 osób, które przyślą największą ilość poprawnie ułożonych wyrazów. Nagrody będzie można odebrać we wskazanych przez zwycięzców :) sklepach/hurtowniach partnerskich Vesbo Poland.
 
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych: Przesyłając rozwiązanie konkursu wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko) przez Administratora w celu przeprowadzenia konkursu. Dane podaję dobrowolnie, wiedząc, że przysługuje mi  prawo do wglądu, uzupełnienia, sprostowania, usunięcia, ograniczania przetwarzania i przenoszenia oraz wniesienie sprzeciwu. Administrator: firma Vesbo Poland sp.zo.o.