Dowiedz się co u nas nowego
Żyjemy tym co robimy, zarówno w firmie jak i poza nią.
Jesteśmy ciągle aktywni i promujemy taki styl życia.

Aktualności

Aktywna jesień z VESBO

03.10.2016

To nic, że to już jesień. Nadal stawiamy na aktywność i sport. Tym razem wspólnie z by-bike pokazaliśmy się na kameralnej imprezie o charakterze rodzinnym, II-gim biegu na Stawach Stefańskiego w Łodzi. Trasę biegu 5 km stanowiły dwie pętle wokół malowniczego Stawu Stefańskiego, popularnego miejsca wypoczynkowo-rekreacyjnego. Trasa z elektronicznym pomiarem czasu oraz medalem dla każdego z Uczestników.

We wrześniu VESBO zadebiutowało na międzynarodowej imprezie biegowej – szkockim półmaratonie Scottish Half Marathon. Trasa, ulokowana wygodnie na obrzeżach Edynburga, wiodła na początku wzdłuż East Lothian Golf Coast, by zakończyć się w Musselburgh Racecourse. Bieg wzdłuż wybrzeża East Lothianto okazja do napawania się pięknymi krajobrazami. Jednocześnie trasa jest płaska i szybka, co daje możliwość ustanawiania własnych rekordów.

Szczegółowa relacja na https://www.scottishhalfmarathon.com/

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.