Dowiedz się co u nas nowego
Żyjemy tym co robimy, zarówno w firmie jak i poza nią.
Jesteśmy ciągle aktywni i promujemy taki styl życia.

Aktualności

Aktywne wakacje

12.08.2016

VESBO wpiera aktywny wypoczynek, także ten wakacyjny. 

Wraz z by-bike.pl w lipcu zaprezentowaliśmy się na maratonie rowerowym Legia MTB Maraton w Raciążu (pow. Płońsk), pierwszej edycji Legia MTB w tej miejscowości. Miasto jest gościnne dla kolarzy, kilkukrotnie było współorganizatorem Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Mem. Siemińskiego. Początkowo trasa przez około 1 km prowadziła ulicami Raciąża, następnie drogą polną do lasu, potem duktami leśnymi i drogami gruntowymi. Małe, nieliczne wzniesienia nie sprawiały większych kłopotów.


Z zupełnie innymi zmaganiami zmierzyliśmy się podczas startu w „Grubej Piętnastce”.

To impreza biegowa organizowana przez Klub Maratoński Truchcik Łubianka. Trasa biegu wiodła przez malownicze tereny Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Droga wiła się łagodnie w górę i w dół, by miejscami przechodzić w strome podejścia, np. pod dawnym stokiem narciarskim. Nazwa biegu to nie tylko grube przewyższenie około 600m, ale również grube 15km czyli w sumie 17km. Szczegółowa relacja na by-bike.pl oraz TrojmiejskiUltraTrail i Legia-MTB-maraton

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.