Dowiedz się co u nas nowego
Żyjemy tym co robimy, zarówno w firmie jak i poza nią.
Jesteśmy ciągle aktywni i promujemy taki styl życia.

Aktualności

Biegowy sierpień

09.09.2016

Sierpień obfitował w liczne imprezy sportowe, dając szansę zarówno bardziej jak i mniej wysportowanym na aktywne spędzenie czasu oraz sprawdzenie swoich możliwości. VESBO z by-bike ponownie postawiło na wydarzenia dla biegaczy. Byliśmy na IV Biegu Aleksandrowskim z okazji Święta Wojska Polskiego w ramach którego miał miejsce min. II Aleksandrowski Półmaraton. Atestowana przez PZLA, złożona z dwóch pętli trasa wiodła przez ulice Aleksandrowa Łódzkiego, a na każdego Uczestnika czekał pięknie zaprojektowany z tej okazji medal.

Wyjątkowy medal, z charakterystycznym dla imprezy wąsem oraz Księżym Młynem – wizerunkiem jednego z zabytków Łodzi, otrzymali także uczestnicy łódzkiego Biegu Fabrykanta. Dla VESBO z by-bike to debiut na tej imprezie, która już po raz szósty zgromadziła ponad 1500 biegaczy, by przebiegli ulicami najbardziej „fabrykanckiej” części Łodzi. Trasa, wyznaczona na terenie Księżego Młyna, liczyła 10 km. Bieg Fabrykanta, to najbardziej charakterystyczny bieg miasta Łodzi, a przy okazji gratka dla miłośników historii. 

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.