VESBO Academy
to platforma edukacyjna, która pozwala na zdobycie, pogłębianie
i wymianę wiedzy z zakresu instalacji sanitarnych.

Szkolenia

VESBO ACADEMY - nowe szkolenia.

Koniecznie obejrzyj fotorelację z kolejnych szkoleń jakie odbyły się w Oświęcimiu, Busku-Zdroju, Krośnie, Płońsku  i Józefowie. 

Zobacz również bramki z polipropylenowych rur VESBO, które powstały podczas zawodów zorganizowanych dla naszego Klienta z Wejherowa.

Galeria  zdjęć


Szkolenia dla Klientów VESBO to nie tylko przyswajanie wiedzy, ale również przyjemne spędzanie czasu.

Zobacz fotorelację z ostatnich wspólnych spotkań.
Szkolenie w Rzeszowie, miejscowości koło Pruchnika oraz Makowie Mazowieckim  


W ostatnich dniach mieliśmy przyjemność zorganizowania szkolenia dla naszych Klientów z Kowna i Wilna.

Na spotkaniu przedstawiliśmy możliwości systemów instalacyjnych VESBO. Nauka odbywała się w przyjemnej atmosferze, połączonej z zabawą. Można było również wygrać atrakcyjne nagrody.  

Szkolenie Kowno i Wilno  -  zobacz galerię

VESBO kładzie nacisk na propagowanie fachowej wiedzy specjalistycznej z zakresu instalacji sanitarnych. W tym celu systematycznie od lat organizuje  szkolenia dla wszystkich chcących poszerzyć wiedzę z technik instalacyjnych.

W warsztatach uczestniczy młodzież kształcąca się w szkołach o profilu technicznym, instalatorzy i projektanci specjalizujący się w branży instalacyjnej jak również hurtownie oferujące produkty z artykułami sanitarnymi.

Zadzwoń lub napisz - umów się na szkolenie

Szkolenia -  zobacz galerię
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.