VESBO Academy
to platforma edukacyjna, która pozwala na zdobycie, pogłębianie
i wymianę wiedzy z zakresu instalacji sanitarnych.

O VESBO Academy

VESBO Academy to platforma edukacyjna, która pozwala
na zdobycie, pogłębianie i wymianę wiedzy z zakresu instalacji sanitarnych. 

Integruje środowisko związane z branżą, począwszy od studentów, którzy dopiero poznają tajniki zawodu, przez instalatorów i projektantów, specjalizujących się w tym sektorze, aż po hurtownie, oferujące produkty z artykułami sanitarnymi. Pozwala na bieżąco korzystać z ofert specjalnych, warsztatów i wyjazdów  szkoleniowych przygotowanych przez VESBO Poland oraz zapoznawać się najnowszymi trendamii rozwiązaniami, dedykowanymi branży instalacji sanitarnych. 

Celem platformy VESBO Academy jest podnoszenie jakości branży instalacji sanitarnych w Polsce. Aby sprostać temu zadaniu, niezbędna jest edukacja na najwyższym poziomie i ciągłe udoskonalania zdobytej wiedzy i umiejętności. Chcemy by VESBO Academy integrowało i inspirowało, pomagało w codziennej pracy i zachęcało do szukania innowacyjnych rozwiązań. Stawiamy na inwestowanie w młodzież, kształcącą się w szkołach i uczelniach wyższych o profilu technicznym. 

Dbamy o jak najwyższy poziom usług w branży. 
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.